ETÜT & PROJE

   Etüt-Proje ve Tasarım departmanımız; Mimari, İnşaat Mühendisliği, Makine ve Tesisat Mühendisliği, Elektrik alanlarında Mühendislik ve Danışmanlık, Planlama ve Fizibilite, Müşavirlik ve İmalat-Saha Kontrol konularında hizmet vermektedir.

 

   Bu manada faaliyet sektörleri ve faaliyet konularımız genel olarak; Enerji, Çimento, Demir ve Çelik, Gıda, Petrokimya Tesisleri, Altyapı Projeleri ve çeşitli Endüstriyel Yapılar ile Depolama Tank Stok Sahaları üzerinedir. Ayrıca EN, ASME, DIN, BSI, API, AWWA ve PED standart ve yönetmeliklerine uygun basınçlı ve atmosferik, yeraltı ve yerüstü depolama tanklarıyla tank çiftlikleri tasarımını bölgesinde ilk ve tek olarak anahtar teslim gerçekleştirmektedir.

 

   Firmamız bu kabiliyetlerini profesyonel ve deneyimli kadrosu, iş birliği içerisinde olduğu kurumsal partnerleri, adına lisanslı tasarım ve dizayn yazılımlarıyla uluslararası seviyede kabul gören ve kurumsal manada bölgemizin ilk ve tek Etüt-Proje ve Tasarım ofisi olma özelliğine borçludur.

 

   Firmamızın öncelikli hedefleri, ileri teknolojiyi kullanarak müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını aşan nitelikte özgün, daha kolay uygulanabilir, daha ekonomik, daha güncel ve daha hızlı hizmet sunabilmektir. Bu hedeflere başarılı bir biçimde ulaşabilmek için de temel ilkelerimiz; yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlar ile personeli cesaretlendirmek, personelin yetkinlik, bilgi ve becerilerini eğitimlerle geliştirmek, gerekli teknolojik altyapıyı sağlamak, uluslararası standartlara, yasa ve mevzuata uygun bir Kalite Yönetim Sistemi içinde kurumsallığı her kademeye yayarak, verimliliğin önünü açmak suretiyle sektörümüzü üst seviyelere yükseltmek olduğunu söyleyebiliriz.

 

   Ayrıca, çalışmalarımızda kamu ve özel sektörlerdeki müşterilerimize yatırım hedeflerine ulaşma konusunda çözüm ortağı olmayı amaçlamaktayız. Bütçe planlamadan proje yönetimine, tasarım ve mühendislik sürecinden imalat ve kalite kontrol denetim sürecine,  yatırımın devreye alınması sürecindeki en karmaşık görevlerde entegre çözümler sunarak değer yaratmak ve zaman tasarrufu sağlamayı da ilke ve hedeflerimiz içerisinde kabul etmekteyiz.